úzko spojenés prírodou

O lokalite

V obci Hviezdoslavov sa nachádza škôlka, potraviny, reštaurácia, ihrisko, rodinné centrum a mnoho iných možností na aktívny oddych. Existujúca štátna materská škola vo Hviezdoslavove bude rozširovať svoju kapacitu. Taktiež sa v obci nachádza novootvorená Cirkevná základná školy sv. Martina s telocvičňou. 

V obci je možnosť športového vyžitia v skateparku, kolkárni a na detskom ihrisku, ku ktorému pribudne v blízkej dobe work-out & fitness zóna. 

Zároveň obec inovuje a investuje prostriedky do rekonštrukcie infraštruktúry – realizuje sa 19 nových projektov, z ktorých viaceré sú už dokončené a spustené. V pláne je vybudovanie work-out & fitness zóny, štátnej ZŠ s telocvičňou, novej súkromnej MŠ, nového supermarketu, zdravotného strediska, obchodnej galérie, domova sociánych služieb, polyfunkčného domu s reštauráciou, pivovarom a penziónom, voľnočasového areálu Šibenička, cyklotrasy, umývacieho centra, prejekt revitalizácie rybníka, projekt výsadby zelene a mnoho ďalších (viď webová stránka obce).

 

 

Štrkovisko v časti Podháj

Rybársky revír

Projekt Hviezda 1
Projekt Hviezda 1

Štrkovisko za lesíkom Borinka

Prírodné kúpalisko za obcou Hviezdoslavov - Podháj

Všetko poruke

  • Pešo
  • Autom
Pešo
Autom

Premyslený domov

4 izbové bungalovy sú vhodné pre 4-5 člennú rodinu. Domy v tejto strednej veľkostnej kategórii majú racionálne navrhnutý pôdorys zväčša rozdelený na dennú a nočnú časť, veľkorysú terasu orientovanú na záhradu.

Štandard domov